ראשי » ODT

ODT

חושבים להוציא את העובדים ליום כיף מחוץ למשרד? רוצים לשלב גם פעילות ODT,  ערכית סטייל הישרדות? צוות המומחים של גו אירועים ניצב מוכן על קו הזינוק בכדי לבנות עבורכם חוויית חוץ (Outdoor) מאתגרת ומהנה, שתסייע לכם לשפר את עבודת הצוות והחיבור החברתי בארגון באמצעות בחינה משותפת והיתולית של יכולות החשיבה, הנחישות, פתרון הבעיות וההתנהלות החברתית של העובדים שלכם.

ODT – יותר כיף מחוץ למשרד, יותר ערך בתוכו

הצורך של העובדים שלכם לעשות הפסקה מדי פעם בפעם, להחליף אווירה ולשבור את השגרה ברור וידוע לכם היטב. אבל בין יום גיבוש כיפי ובין אירוע חברה חלומי יש בהחלט מקום לפעילות ODT שתחדד את ביצועי עבודת הצוות בארגון שלכם. פעילות שתגביר את הדבק החברתי בין העובדים ותאפשר לכל עובד להביא את עצמו ואת היכולות שלו לידי ביטוי.

מהי פעילות ODT ?

מדובר על פעילות יום כיף תחת כיפת השמים שמשלבת פעילות ספורטיבית, אתגרית, חשיבתית והיתולית בכדי לאפשר לכל אחד מהמשתתפים לגלות קצת יותר על עצמו ולהציג את עצמו בפני חבריו. אחדים יצטיינו בעזרה פיזית לזולת, אחרים יבלטו בזירה המחשבתית ואחרים יתגלו כאנשי הומור ואמפתיה. כל אחד ילמד על מקומו בצוות וכולם יחד ילמדו לעבוד נכון יותר, חכם יותר ויעיל יותר… ביחד.

זוהי מהות הפעילות וזוהי גם ההתמחות של גו אירועים – כיף לצד ערכים, חופש לצד מסגרת, פעולה לצד אימפקט, והכל במסגרת הפקה בסטנדרטים שטרם חוויתם.

מומחים בפעילות חוץ, מצטיינים באימפקט

במסגרת האירוע נבנה עבורכם חוויה שמתחילה בהמון מסתורין, ממשיכה בשלל פעילויות שבמהלכן תתפקדו כולכם כגוף אחד ומסתיימת עם המון סיפוק וציפייה. גו אירועים תבנה עבורכם אירוע בדיוק כפי שמתאים לכם. פעם אחת, במודל סדנאות ODT ייעודיות בהן מושם הדגש על ההיבט הלימודי, אימוני וחינוכי, מבלי לגרוע כמובן מההנאה, הצחוק והדינמיקה של יום כיף, ופעם שניה, במודל פעילות ששמה את הדגש על החוויה, על הפעילות ההיתולית והמשחק לצד משימות אימון ייעודיות.

חשבתם על פעילות ODT בצפון הירוק? ואלי הפעם לגוון דווקא לכיוון של OTD בדרום? ואולי לא תרצו להרחיק ותבחרו בכיוון של OTD במרכז? ואיך אפשר שלא לפזול לכיוון נתב"ג מה עם ODT בחול?
אתם רק צריכים לומר O.D.T ואנחנו נארגן את המקום, את המפעילים המקצועיים, את האוכל והשתייה, את התפאורה, את המוסיקה, את האביזרים והציוד, את ההפעלות החווייתיות, את הלוגיסטיקה ואת כל מה שצריך בכדי לייצר מקסימום אימפקט מפעילות חוץ סופר מעשירה וסופר מהנה.

שאלות שאתם בוודאי שואלים את עצכם עכשיו:

• האם ניתן לשלב ODT עם יום גיבוש?
התשובה היא בהחלט כן. גו אירועים מאפשרת לכם להזמין יום כיף היברידי, המשלב פעילות ODT מעשירה ומאתגרת עם הפקת כיף ופאן שהעובדים שלכם לא ישכחו לעולם.

• האם ה-ODT מנוהל על ידי אנשי מקצוע?
בוודאי. פעילות ODT של גו אירועים מבוססת על צוות יועצים ארגוניים ומקצועני משאבי אנוש, שבונים פתרון ODT עשיר ומקצועי יחד עם מפיקי העל של גו.

ODT – Outdoor Training

שלח