ראשי » יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים

העובדים שלכם רוצים לשבור את השגרה? רוצים! הם רוצים לקבל תגמול על העבודה הקשה והיומיומית? רוצים! הם רוצים חופשה עם כל החברים אבל בלי העבודה? רוצים! ומה אתכם? אתם רוצים לתת להם את זה? רוצים! אז קדימה... חבל על כל דקה מיותרת... גו אירועים מארגנת ימי גיבוש לעובדים ברמה שלא הכרתם, ומתחייבת להעניק לכם ולעובדים שלכם יום סופר מיוחד, סופר מהנה וסופר חווייתי שישדרג לכם את כל המרקם החברתי במשרד, ביום אחד.

יום גיבוש לעובדים – אבן דרך לעסק

אתם בוחרים את העובדים שלכם בפינצטה, משקיעים בהם, מלמדים אותם ומטפחים אותם, צופים בהם בגאווה מבצעים את עבודתם מדי יום ביומו.
פועלים כולם כגוף אחד למען הארגון ולמען העסק. אתם גם יודעים שיש קצת אאוטסיידרים, שלא כל החומות נפלו ולא כל הגשרים נבנו במסדרונות העסק. אתם רוצים מאוד לצ'פר גם אותם. על מי שהם ומה שהם עבורכם, אבל באותה הזדמנות גם לחבר אותם זה לזה ולגבש אותם לגוף אחד חזק יותר, כי זה מה שטוב לעסק ואם זה מה שטוב לעסק אז זה טוב גם לעובדים.

עובדים שמחים יותר

ימי גיבוש לעובדים של גו אירועים מעניקים לכם את ההזדמנות לא רק להפוך את העובדים שלכם לשמחים יותר ורגועים יותר, אלא גם להגיד להם בפשטות שאצלכם מגיעים לעבודה כדי לעבוד, אבל לעבוד בכיף עם חברים.

ימי גיבוש לעובדים – דואגים לכם מא' ועד ת'

ביום הגיבוש אנחנו קודם כל מוציאים אתכם מחוץ למשרד. לוקחים אתכם למקום קסום שנבחר יחד מתוך שלל מקומות בכל רחבי הארץ או בחו"ל. למשל, יום גיבוש לעובדים במרכז, או אם מתחשק לכם לשנות את הנוף, אין כמו יום גיבוש לעובדים בצפון, ואם במקרה כבר הייתם, שנה שעברה ומתחשק לחדש יום גיבוש לעובדים בדרום! תחזרו מאובקים אבל עם עיניים נוצצות. אם ממש תרצו לשמח, אבל ממש לשמוע קריאות התרגשות במטבח, יום גיבוש בחול מכאן, תחזרו אחרת.
מהרגע שנגיע למקום, העובדים שלכם יחוו יום של הרפתקאות בים, באוויר או ביבשה. יום של חגיגה לכל 5 החושים, יום של אתגרי ידע למוח עם סדנאות והרצאות אורח, יום של שמחה בלב עם ריקודים, שירה והמון פאן והכי חשוב, יום שבו לא עושים שום דבר לבד והכל קורה ביחד.

אנשי מקצוע שעובדים מהלב והנשמה

אנחנו בגו אירועים מציעים ימי גיבוש לעובדים, בצורה שלא דומה לאף אחת אחרת. עם צוות של אנשי מקצוע שעובדים מהלב והנשמה, אנו מביאים לכם את החיבור האולטימטיבי בין עולם הייעוץ הארגוני ועולם הפקות האירועים. בונים לכם יום גיבוש בלתי נשכח מקצה לקצה – מתכננים אתכם, מפיקים עבורכם, מכינים את השטח בשבילכם, מסיעים אתכם, מאכילים אתכם, משקים אתכם, מרקידים אתכם, מפעילים אתכם, מרגשים אתכם ומוודאים שהכל מתקתק כמו שעון לאורך כל היום.

שאלות שאולי אתם עכשיו שואלים את עצמכם עכשיו..

• האם אתם מציעים אירועי קונספט?
בוודאי שכן. למעשה גו אירועים מתמחה בהפקת אירועי קונספט ובכלל זה גם עבור ימי גיבוש לעובדים. אם יש קונספט שמועדף עליכם, ספרו לנו עליו. אם אין לכם אחד כזה, לנו יש עשרות קונספטים יוצאי דופן להציע לכם.

• האם אפשר לארגן אמן אורח?
אפשר הכל, הכל אפשר. אנחנו בונים לכם יום גיבוש מנצח כדי שלא תצטרכו להשקיע בזה אפילו דקה, אבל אם יש לכם אמן אורח שתרצו להביא, אטרקציה מיוחדת שתרצו לשלב או כל הפתעה אחרת לעובדים, ספרו לנו על זה ואנחנו נגרום לזה לקרות.

• האם אתם מציעים ימי גיבוש לעובדים בחו"ל?
התשובה היא כן. אתם אומרים לנו איפה תהיו ואנחנו לומדים ועושים את כל מה שצריך בכדי לארגן את היום בכל מקום שתבחרו על פני הגלובוס.

• מה לגבי ביטוח?
תהיו בטוחים שיש ביטוח. גו אירועים דואגת לכל הניואנסים, האדמיניסטרציות, הפרוצדורות והדברים הקטנים שאפילו אתם לא מכירים בעולם האירועים, וזה כולל גם את כל סוגי הביטוחים הנדרשים ליום הגיבוש.

שלח