ראשי » הפקת אירועים

הפקת אירועים

רוצים לארגן אירוע? יודעים לכבוד מה ולכבוד מי האירוע? מחפשים חברה המתמחה בתחום הפקת אירועים? מצוין... קחו את זה הלאה! תנו לנו את האו.קי. שלכם ואנחנו נתכנן, נבנה, נעצב, נארגן, נביא, ניקח, נכין, נעמיד וננהל עבורכם אירוע מושלם בסטנדרטים אחרים מכל מה שאי פעם הכרתם. אתם רק תגידו לנו כמה יצירתיים אתם רוצים אותנו וכמובן באיזו שעה לפתוח את השערים.

הפקת אירועים לארגונים וחברות

אירוע חברה הוא אחד מהכלים החשובים ביותר בארסנל הארגוני של כל חברה או ארגון, עסקי או ציבורי. הפקת אירועים אצלכם בארגון?! כן.  אירוע כזה אמור קודם כל למלא את תפקידו הראשוני והבסיסי. לתת לעובדים סיבה למסיבה! אבל מעבר לכך זהו האירוע בו אמורים העובדים לחגוג את השתייכותם לארגון הנפלא בו הם עובדים וכמובן לחגוג את מטרת האירוע. מה היא? יום הולדת לארגון, פתיחת עונת הקיץ או חופשת קונספט מעולם אחר.
הפקת אירועים? כן! בדוק זה. תהיה מטרת האירוע אשר תהיה, מישהו צריך לדאוג לשולחנות, לכיסאות ולאוכל, להסעות. למה עוד?  לצמידים ולחולצות האירוע, לתאורה הצבעונית, לנרות ולמוסיקה, לזיקוקים, למופעים ולריקודים הסוערים, לתפאורה, לאווירה ולחוויה החד פעמית והבלתי נשכחת.

חסר למישהו מזלג?

מישהו גם צריך לדאוג לכך שלאף אחד לא יחסר מזלג. שלאף אחד לא תחסר מיטה ללילה, שהצלם יגיע בזמן ושהכרית האדומה תשב בדיוק במקומה. מישהו צריך לדאוג שכשכולם חוגגים ושמחים, תמיד יהיה צוות שלם של אנשים שיישאר בכוננות כדי להבטיח שכולם מאושרים, שלא חסר כלום לאף אחד ושהכול עובד כמו שעון.

במילים אחרות, תהיה מטרת האירוע אשר תהיה, אתם צריכים לצדכם מישהו שחי ונושם את העולם של הפקת אירועים – אתם צריכים את צוות המקצוענים של גו אירועים.

מומחים בעולם האירועים

אנחנו בגו אירועים פשוט יודעים להפיק אירועים. אנחנו מתמחים בהפקת אירועים לחברות וארגונים, הפקת אירועים בארץ, אירועים תחת כיפת השמים, הפקת אירועים עסקיים,  אירועי קונספט מושלמים, הפקת אירועים בוטיק, אירועים אנרגטיים במתחמים צבעוניים וכגולת הכותרת הפקת אירועים בחול. אירועים עשירים ומעניינים למגוון קהלים ואפילו אירועים מעיפים עד שכרון חושים. אנחנו עושים את זה כל יום. אנחנו מגיעים לשיאנו תחת לחץ, אנחנו ערניים כמו אזעקה דרוכה ואנחנו מכירים, זוכרים ודואגים לכל הפרטים עד הפרט הקטן ביותר.
אנחנו קודם כל דואגים לכל מה שהאירוע שלכם צריך וחייב בכדי לעמוד על רגליו בסטנדרט המקובל של הפקת אירועים. אחר כך אנחנו דואגים גם לכל מה שהאירוע שלכם צריך כדי להיות האירוע החד פעמי שעליו אתם חולמים הרבה מעבר לסטנדרט!

לבסוף אנחנו דואגים לכם למה שרק גו אירועים יודעת לדאוג – להעניק לכם את האירוע שמעולם לא דמיינתם ושלעולם לא תשכחו.

שאלות מטרידות 

• אילו סוגי אירועים אתם מפיקים?
גו אירועים מתמחה בהפקת אירועים לחברות ולארגונים עסקיים וציבוריים, עבורם אנו מפיקים את כל סוגי האירועים שהדמיון יכול להכיל בכל קונספט שתבחרו או שתתנו לנו לבחור עבורכם.
• אתם דואגים גם להסעות?
אנחנו דואגים לכל וזה אומר שאתם לא צריכים לדאוג לכלום… אבל לכלום.
• איך מתחילים?
מרימים טלפון, קובעים פגישה, נפגשים, נפגשים שוב, קובעים תקציב, מועד, לוחות זמנים, קונספט, קווים מנחים, קווים אדומים ויוצאים לדרך. אבל בסוף זה תמיד חייב להתחיל בטלפון שלכם אלינו.

שלח