ראשי » פעילות גיבוש

פעילות גיבוש

רוצים לצ'פר את העובדים ולעשות את זה בסטייל?! מעוניינים לחזק את הדבק החברתי בארגון?! רוצים להעניק לעובדים ולעצמכם פעילות גיבוש עוצמתית ובלתי נשכחת?! כן! כן! כן! אנחנו בגו אירועים, עם 30 שנות ניסיון באמתחתנו, יודעים בדיוק מהי החוויה שאתם צריכים ויודעים בדיוק איך לבנות אותה עבורכם באמצעות פעילות גיבוש מרתקת ומהנה שתשדרג את העובדים והמנהלים שלכם לדרגת BFF.

פעילויות גיבוש – צורך תעסוקתי בסיסי

העובדים והמנהלים שלכם עושים עבודה קשה, הם לוקחים אותה איתם הביתה והם חושבים עליה גם בשעות שהם כבר לא ממש חייבים. לכולם חשוב להוכיח את עצמם לכולם, לכולם חשוב לעמוד בהתחייבויות שלהם לכולם וכולם עוברים את זה יום אחרי יום אחרי יום. אם גם לכם זה נשמע קצת קשה, אתם בוודאי מבינים מדוע העובדים שלכם זקוקים מעת לעת לפעילות גיבוש שתאפשר להם גם להרפות ולהיטען מחדש וגם לחזק את החיבורים החברתיים שלהם בארגון, חיבורים שיסייעו להם בהתנהלותם האישית והמקצועית השוטפת.

חווית גיבוש ברמה אחרת

פעילות חווייתית בהפקת גו אירועים היא לא עוד פעילות היתולית לשחרור חיוכים וצחקוקים מנומסים… גו אירועים בונה לכם פעילות שתאפשר לעובדים שלכם לעבור חוויה של פריקת עול, של שחרור, של שכחה וניתוק, של שמחה עילאית, של צחוק עמוק, של תנועה אנרגטית ובעיקר של חיבור עמוק ורגשי עם החברים לעבודה.

פעילויות גיבוש בסטנדרטים שלא הכרתם

גו אירועים תופרת עבורכם פעילות בהתאמה אישית למידות שלכם ומאפשרת לכם ולעובדים שלכם ליהנות מפעילות בסטנדרטים חווייתיים וחברתיים שטרם הכרתם – סדנאות, הרצאות, מופעים, שירה, ריקוד, סטנדאפ, הפעלות ספורטיביות, הפעלות היתוליות, בים, באוויר, ביבשה, בטבע, בעיר, תחת כיפת השמים, באולם ממוזג, אוכל כיד המלך, שתיה ככל שתוכלו, הסעות, לוחות זמנים, סדר יום, אביזרים, ציוד, לוגיסטיקה – כל פרט שאתם יכולים לחשוב עליו, כל רעיון שאתם יכולים לחלום עליו, אנחנו דואגים לחבר עבורכם את הכל יחד לפעילות הגיבוש הראויה לעובדים שלכם.

דואגים לכל הפרטים הקטנים

אם מדובר על פעילות גיבוש בשטח, באבק, בעיר או בכפר,כזו מן פעילות גיבוש חוויתית שידברו עליה עוד ימים ארוכים. או אולי בכלל, פעילות גיבוש לעובדים הכוללת לינה באוהלי יוקרה- גלפינג. או להפתיע אותם בכיוון  פעילות גיבוש לצוות,
אנחנו בגו אירועים עושים את זה כבר 30 שנה, אנחנו חיים ונושמים את זה יום יום ואנחנו בין היחידים שהצליחו לשכלל את זה לסטנדרטים שאתם והעובדים שלכם לא תשכחו לעולם. פעילות גיבוש לקבוצות – זו המומחיות שלנו! פעילות גיבוש לחברה גדולה, קטנה, בצפון במרכז – לנו זה לא משנה… המיקום, רק תגידו, פעילות גיבוש בחול ואנחנו שם אתכם!

שאלות שאולי מעסיקות אתכם עכשיו:

האם ניתן לערוך פעילות גם במשרדי החברה?
התשובה היא כן. אנו מציעים שלל פתרונות לפעילות גיבוש בכל קונסטלציה אפשרית, בכל היקף ובהתאמה לאילוצים והמסגרות שלכם. כדאי רק לזכור שעוצמת הגיבוש, בין היתר, כגודל המרחב ומגוון הפעילויות שאפשר לבצע בו.

• אתם דואגים למקום לפעילות?
התשובה היא בהחלט כן. אנחנו דואגים לכל וזה אומר שאתם לא צריכים לדאוג לכלום. נקבל מכם את כל המידע לו אנו זקוקים, נקבע יחד את מסגרת הפעילות ומשם אנחנו נדאג לכל כולל הכל.

• ישנן פעילויות גיבוש עם לינה?
גו אירועים מפיקה עבורכם פעילות של שעה אחת או פעילות של מספר ימים – בארץ או בחו"ל, בים או ביבשה, עם לינה בטבע או במלון או בלי לינה בכלל.

שלח